Зірка якості Деканг Україна
Гуртовий продаж оригінальної рідини для електронних цигарок і заправок для кальяна

Стати партнером Dekang Ukraine

Стати партнером Dekang Ukraine

Ми пропонуємо взаємовигідне співробітництво в сфері реалізації сертифікованої рідини для заправки електронних сигарет торгової марки Dekang.

Якщо Ви приватний підприємець, або представляєте інтереси компанії, інтернет магазину, що займається реалізацією електронних сигарет, Ви повинні розуміти, на скільки важливо надати покупцеві якісний і безпечний продукт. Наша компанія може запропонувати Вам саме той товар, який буде користуватися популярністю і заслуженою довірою серед курців електронних сигарет і дасть Вам нескінченний потік вдячних покупців.

Ми впевнені - в нашій особі Ви отримаєте надійного постачальника, з найбільшим асортиментом оригінальної продукції Dekang, а наша гнучка система ціноутворення для оптових покупців, Вас приємно здивує, подвігнув до якнайшвидшого співпраці.

Для отримання більш детальної інформації, Ви можете зателефонувати за номером (063) 380 01 57, (097) 236 53 27, (095) 000 54 59 або відправити запит, заповнивши форму. Ми, обов'язково, зв'яжемося з Вами і відповімо на всі Ваші запитання.

Чтобы стать партнером Вам необходимо

Онлайн подача заявки

Заполните необходимые поля для подачи заявки потенциального партнера на рассмотрение.

Обработка данных

После рассмотрения Вашей заявки наш менеджер свяжется с Вами по телефону для уточнения информации.

Успешная регистрация

После подтверждения заявки Вы получите по электронной почте логин и пароль, необходимые для получения статуса партнера компании Dekang Ukraine. Этот статус дает Вам право доступа в личный оптовым кабинет, где Вы сможете быстро и удобно размещать свои заказы онлайн.

Авторизация в сети партнеров

Чтобы воспользоваться всеми преимуществами, предоставляемыми Партнерам компании Dekang Ukraine, необходимо пройти авторизацию. Авторизированный партнер будет размещен на карте в сети партнеров. Для подачи заявки свяжитесь с Вашим менеджером.